24 февраля 2023 года в Астане состоялась церемония награждения победителей конкурса «Лучший преподаватель вуза-2022»

2023 ж. 3 нау., жм, 07:27

2023 жылдың 24 ақпанында Астанада "ЖОО үздік оқытушысы-2022"байқауының жеңімпаздарын марапаттау рәсімі өтті.  Салтанатты іс-шара ҚР Ғылым және жоғары білім министрі Саясат Нұрбектің Қазақстанның 43 жоғары оқу орнынан келген 150 жеңімпазын құттықтауымен басталды. Оқытушылардың қызметі жұмыстың екі бағыты бойынша бағаланды – оқыту сапасы және ғылыми-зерттеу қызметі.

2022 жылы Үздік оқытушы ретінде біздің әріптесіміз - Астана Халықаралық университетінің жаратылыстану ғылымдары жоғары мектебінің аға оқытушысы, PhD (Биология) Жұмағұл Мөлдір Жақыпжанқызы танылды. Жеңімпаздар үздік шетелдік жоғары оқу орындарында тағылымдамадан өтуге, біліктілігін арттыруға және өздерінің ғылыми-білім беру жобаларын іске асыруға мүмкіндік беретін грант алды. Университет президенті Серік Азтайұлы жылдың үздік оқытушысын құттықтай отырып, университет оқытушылары жылда осы атаққа ие болып жатқандығын қуанышпен атап өтті және Мөлдир Жақыпжанқызына жоспарланған мақсаттар мен жобалардың сәтті іске ауын тіледі. Әріптесімізге толағай табыстар мен жаңа кәсіби жетістіктер тілейміз!