пятница, 4 марта 2022 г.

СТУДЕНТЫ И ППС ВЫСШЕЙ ШКОЛЫ ЭКОНОМИКИ В БОРОВОМ

Воскресным утром 20 февраля 2022 года ППС и студенты ВШЭ выехали в Боровое. Наша команда посетила поляну Абылайхана, гору Жумбактас, взобралась на самую высокую гору с флагом AIU, откуда открылся живописный вид на Бурабай. Организаторы тура - agrotravel_kzпровели экскурсию по мараловодческому хозяйству, рассказали о развитии агротуризма в Казахстане.

Посетив достопримечательности Борового, набравшись позитива и энергии команда ВШЭ выехала в столицу с желанием посетить другие достопримечательности нашей страны.

Высшая школа экономики

ЭКОНОМИКАЛЫҚ ЖОҒАРЫ МЕКТЕБІНІҢ СТУДЕНТТЕР МЕН ОҚЫТУШЫЛАРЫ БУРАБАЙДА

2022 жылы 20 ақпанында, жексенбі күні таңертең профессорлық-оқытушылық құрамы мен студенттері Бурабайға аттанды. Біздің топ Абылайхан шалғынында, Жұмбақтас тауында болып, AIU туымең биік тауға шықты, одан Бурабайдың көркем көрінісі ашылды. Agrotravel_kz ұйымдастырушылар марал шаруашылығына экскурсия жүргізіп, Қазақстандағы агротуризмнің дамуы туралы әңгімеледі.

Бурабайдың көрікті жерлерін аралап, позитивті қуат алып, ТҚҚ командасы еліміздің басқа да көрікті жерлерін аралау ниетімен елордаға аттанды.

Экономика жоғары мектебі

STUDENTS AND TEACHING STAFF

OF HIGHER SCHOOL OF ECONOMICS IN BOROVOE

On Sunday morning, February 20, 2022, teaching staff and HSE students set off to Borovoe resort. Our team visited the meadow of Abylaikhan, Mount Zhumbaktas, climbed the highest mountain with the AIU flag, from where a picturesque view of Burabay could be seen. The organizers of the tour - agrotravel_kz conducted a tour to the deer farm, talked about the development of agrotourism in Kazakhstan.

Having visited the sights of Borovoye, having gained positive energy the HSE team went to the capital with a desire to visit other sights of our country.

High School of Economics