среда, 8 декабря 2021 г.

07.12.2021 күні Әлеуметтік-тәрбие жұмысы департаментінің ұйымдастыруымен Астана Халықаралық университеті Қазақстан Республикасының тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай Нұр-Сұлтан қаласы Ішкі істер министрлігі және Діндерді зерттеу орталығы өкілдерімен "Студент жастар арасындағы құқық бұзушылықтың алдын алу" және "Жат ағымдардың алдау тәсілдері" атты кездесу өткізілді.

Кездесуге Діндерді зерттеу орталығы" ЖШС ақпараттық-түсіндіру жұмысы бөлімінің басшысы Ерназаров Алмас Азимханұлы, Діндерді зерттеу орталығы ақпараттық-түсіндіру тобының мүшесі Бекишева Индира Галымовна және Есіл ауданы ІІБ ювеналды полиция бөлімшесінің учаскелік инспекторы Нурмаганбетова Дана Жамбыловна келді.

Іс-шараның мақсаты қоғамда болып жатқан әр түрлі құқық бұзушылықтар, зорлық-зомбылықтар, алаяқтық, келеңсіз жағдайлардан бойын аулақ ұстап қарсы тұруға тәрбиелеу және мемлекетіміздің сақтығы үшін экстремизмнің зорлық-зомбылық көріністері мен терроризмнің қауіптілігін студент жастарға түсіндіру.