понедельник, 14 февраля 2022 г.

Президент наградил нашего профессора

Президент профессорымызды марапаттады

Жоғарға өнер және дизайн мектебінің профессоры Асылханов Ермек Сабырұлы Тәуелсіздік жылдарында еліміздің қалыптасуы мен дамуына қосқан үлесі үшін «Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 30 жыл» мерейтойлық медалімен және Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың өкімімен Мәдениет саласындағы мемлекеттік стипендиясын иегері атанды. Ермек Сабырұлын шын жүректен құттықтаймыз!

Президент наградил нашего профессора

Указом Президента Республики Казахстана К.-Ж. Токаева профессор Высшей школы искусств и дизайна Асылханов Ермек Сабырович награжден юбилейной медалью «30 лет Независимости Республики Казахстан». Также за вклад в становление и развитие страны в годы независимости Асылханову Е. С. присуждена государственная стипендия в области культуры.

Желаем Ермеку Сабыровичу дальнейших творческих успехов и удачи!

The President awarded our professor

By the Decree of the President of the Republic of Kazakhstan Kassym-Jomart Tokaev, Professor of the Higher School of Arts and Design Asylkhanov Yermek Sabyrovich was awarded the jubilee medal "30 Years of Independence of the Republic of Kazakhstan". Also, for his contribution to the formation and development of the country during the years of independence, Asylkhanov E.S. was awarded a state grant in the field of culture.

We wish Professor Asylkhanov E. S. further creative success and good luck!