вторник, 14 сентября 2021 г.

СТУДЕНТ ASTANA INTERNATIONAL UNIVERSITY БОЛАТБЕКОВ БЕКЖАН – СТИПЕНДИАТ ФОНДА НАЗАРБАЕВА

СТУДЕНТ ASTANA INTERNATIONAL UNIVERSITY

БОЛАТБЕКОВ БЕКЖАН – СТИПЕНДИАТ ФОНДА НАЗАРБАЕВА

Поздравляем Болатбекова Бекжана Серикбековича, студента 3 курса Высшей школы экономики с присуждением студенческой стипендий Фонда Нурсултана Назарбаева!

На эту стипендию претендовали свыше 300 студентов-отличников со всех регионов Республики Казахстан. Как претендент Бекжан показал высокий уровень академической успеваемости, активно участвовал в общественной и научно-исследовательской деятельности университета.

Желаем Бекжану крепкого здоровья, личностного роста, новых побед и достижений!

С поздравлением ректорат и ППС университета

АСТАНА ХАЛЫҚАРАЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІНІҢ СТУДЕНТІ

БОЛАТБЕКОВ БЕКЖАН – НАЗАРБАЕВ ҚОРЫНЫҢ СТИПЕНДИАТЫ

Экономика жоғары мектебінің 3 курс студенті Болатбеков Бекжан Серікбекұлын Нұрсұлтан Назарбаев Қорының студенттік стипендиясын алуымен құттықтаймыз!

Бұл стипендияға Қазақстан Республикасының барлық өңірлерінен 300-ден астам үздік студенттер үміткер болды. Бекжан үміткер ретінде академиялық үлгерімнің жоғары деңгейін көрсетіп, университеттің қоғамдық және ғылыми-зерттеу қызметіне белсенді қатысты.

Бекжанға зор денсаулық, тұлғалық өсу, жаңа жеңістер мен жетістіктер тілейміз!

Құттықтаумен университет ректораты мен

профессор-оқытушылар құрамы