четверг, 17 июня 2021 г.

21 июня с 10:00 до 23:59 часов будет доступен прием заявлений на ЕНТ.

🙋🏻♀Достар, келіп түскен көптеген өтініштерді ескере отыра, ҰБТ-ға тіркелу базасын бос орындарға ТЕК БІР КҮНГЕ ашуға шешім қабылданды.

НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ!
✅21 маусым күні сағат 10:00-ден 23:59-ға дейін ҰБТ-ға өтініштерді қабылдау қолжетімді болатындығын хабарлаймыз.

☝️МАҢЫЗДЫ!!!
Еліміздің 1️⃣7️⃣ аймақтық тестілеу орталықтарында бос орындар жоқ.
‼️Сондықтан тіркелу бағдарламасында көрсетілген аймақтарда ғана ҰБТ-ға тіркелуге болатынын ескертеміз. Яғни, өздеріңізге жақын немесе ыңғайлы болып тұрған пункті таңдауға кеңес беріледі.
📆Тестілеу күндері ретінде 22-30 маусым аралығын таңдауға болады.

✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

🙋🏻♀Друзья, учитывая все еще поступающие заявления от тестируемых, было принято решение открыть базу свободных мест для регистрации на ЕНТ ТОЛЬКО НА ОДИН ДЕНЬ

ВНИМАНИЕ!
✅Сообщаем, что 21 июня с 10:00 до 23:59 часов будет доступен прием заявлений на ЕНТ.

☝️ВАЖНО!!!
В 17 региональных центрах тестирования страны отсутствуют свободные места.
‼️Поэтому напоминаем, что зарегистрироваться на ЕНТ можно только в регионах, указанных в программе регистрации. То есть, желательно выбрать тот пункт, который Вам ближе или удобнее.
📆Даты тестирования можно выбрать с 22 по 30 июня.