понедельник, 18 октября 2021 г.

Сотрудничество между Университетом КАЗГЮУ имени М.С. Нарикбаева и Международным университетом Астана

М.С. Нәрікбаев атындағы КАЗГЮУ университеті мен Астана халықаралық университеті арасындағы ынтымақтастық

2021 жылдың 26 тамызында М.С. Нәрікбаев атындағы КАЗГЮУ университеті мен Астана халықаралық университеті басшылары білім беру және ғылыми-зерттеу қызметі саласында ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қойды.

Меморандумның мақсаты - жоғары білікті заң кадрларын даярлау, кадрлық резерв құру, өзара тәжірибе алмасу, соның ішінде арнайы қонақ ретінде дәрістер өткізу, семинарлар, тренингтер және өзара байланыстың барлық салаларын ұйымдастыру арқылы ынтымақтастықты дамыту. Қос дипломдық білім беру бағдарламаларын жасау, ғылыми-педагогикалық кадрларды даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру мәселелері де ынтымақтастық аясында қарастырылды.

Оқу, оқу-әдістемелік және оқу-тәжірибелік әдебиеттермен алмасу, сонымен қатар оқу және оқу-әдістемелік әдебиеттермен алмасу мақсатында бірлескен электронды кітапхана құру.

Бұдан басқа, шетелдік серіктестердің / университеттердің қатысуымен «Астана халықаралық кампусын» бірлесіп құру жоспарлануда.

26 августа 2021 года между Университетом КАЗГЮУ имени М.С. Нарикбаева и Международным университетом Астана был подписан Меморандум о сотрудничестве в области образовательной

и научно-исследовательской деятельности.

Целью Меморандума является развитие сотрудничества в области подготовки высококвалифицированных юридических кадров, создания кадрового резерва, обмен опытом, в том числе посредством организации гостевых лекций, семинаров, тренингов и других форм взаимодействия. Разработка двух-трех-дипломных образовательных программ, подготовка, переподготовка и повышение квалификации научных и педагогических кадров.

Обмен учебной, учебно-методической и учебно­практической литературой, а также создание совместной электронной библиотеки в целях обмена учебной и учебно-методической литературой.

Кроме того, предполагается, совместно создание «Международного кампуса «Астана» с участием зарубежных партнеров/университетов.

Cooperation between M.S. Narikbayev KAZGUU University and Astana International University

August 26, 2021 between M.S. Narikbayev KAZGUU University and Astana International University signed a Memorandum of Cooperation in the field of educational and research activities.

The purpose of the Memorandum is to develop cooperation in the field of training highly qualified legal personnel, creating a personnel reserve, exchange of experience, including through the organization of guest lectures, seminars, trainings and other forms of interaction. Development of two-three-degree educational programs, training, retraining and advanced training of scientific and pedagogical personnel.

Exchange of educational, educational-methodical and educational-practical literature, as well as the creation of a joint electronic library for the exchange of educational and educational-methodical literature.

In addition, it is planned to jointly create the "Astana International Campus" with the participation of foreign partners / universities.