Создание научно-образовательного консорциума «Астана»

«Астана» ғылыми және білім беру консорциумын құру

2021 жылы 23 қыркүйекте М.С. Нәрікбаев атындағы КАЗГЮУ университеті мен Астана халықаралық университеті «Астана» ғылыми және білім беру консорциумын құру туралы келісім жасалды. Тараптар «Астана халықаралық кампусын» құру мен дамыту үшін өз ресурстарын біріктіруге келісті. Кампусқа әлемнің жетекші жоғары оқу орындары мен ғылыми орталықтарын (институттарын) тарту жоспарлануда.

Консорциум қызметінің бағыттары:

1. Білім беру саласындағы ынтымақтастық;

2. Ғылыми зерттеулерде ынтымақтастық;

3. Халықаралық саладағы ынтымақтастық.

Создание научно-образовательного консорциума «Астана»

23 сентября 2021 года был заключен договор между Университетом КАЗГЮУ имени М.С. Нарикбаева и Международным университетом Астана о создании научно-образовательного консорциума «Астана». Стороны договорились объединить свои ресурсы с целью создания и развития «Международного кампуса Астана». Предполагается привлечение в кампус ведущих мировых учебных заведений и научных центров (институтов).

Направлениями деятельности консорциума являются:

1. Сотрудничество в образовательной сфере;

2. Сотрудничество в научно-исследовательской сфере;

3. Сотрудничество в международной сфере.

Creation of the scientific and educational consortium "Astana"

On September 23, 2021, an agreement was signed between M.S. Narikbayev KAZGUU University and Astana International University on the establishment of the scientific and educational consortium "Astana". The parties agreed to pool their resources in order to create and develop the "Astana International Campus". It is planned to attract the world's leading educational institutions and research centers (institutes) to the campus.

Areas of activity of the consortium are:

1. Cooperation in the educational field;

2. Cooperation in scientific research;

3. Cooperation in the international sphere.