понедельник, 18 октября 2021 г.

Меморандум о сотрудничестве с онлайн академией «Ұлттық ұстаз»

Высшая школа экономики заключила меморандум о сотрудничестве с онлайн академией «Ұлттық ұстаз». Это новые проекты, образовательные программы и расширение партнерских взаимоотношений.

19 октября 2021 года Международный университет Астана заключил Меморандум о сотрудничестве в сфере образования с руководителем онлайн академии «Ұлттық ұстаз» Курганбаевой Г. А. Были рассмотрены приоритетные направления сотрудничества, развитие совместных научно–исследовательских работ, проектов, запуск программы ЕМВА «Менеджмент в образовании». Встреча прошла плодотворно, успешной реализации всех наших планов.

Смагулова З.К.,

декан Высшей школы экономики AIU

«Ұлтық Ұстаз» онлайн академиясымен ынтымақтастық туралы меморандум

Экономикалық Жоғары мектебі және «Ұлтық Ұстаз» онлайн академиясы ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойды. Бұл жаңа жобалар, білім беру бағдарламалары мен серіктестікті кеңейту.

2021 жылы 19 қазанда Астана халықаралық университеті білім беру саласындағы ынтымақтастық туралы меморандумға «Ұлтық Ұстаз» онлайн -академиясының жетекшісі Курганбаева Г.А. қол қойды. Ынтымақтастықтың басым бағыттары қарастырылды, ғылыми жобаларды әзірлеу, «Білім берудегі менеджмент» EMBA бағдарламасын іске қосу. Кездесу барлық жоспарларымыздың сәтті жүзеге асыру ұшін жемісті болды.

Смағұлова З.Қ.,

АИУ Жоғары экономика мектебінің деканы

Memorandum of cooperation with the online academy "Ұлттық ұстаз"

Higher School of Economics signed a memorandum of cooperation with online academy "Ұлттық ұстаз". These are new projects, educational programs and expanding partnerships.

On October 19, 2021, Astana International University signed a Memorandum of Cooperation in the field of education with Head of the online academy "Ұлттық ұстаз" Kurganbaeva G. A. The priority areas of cooperation were considered, development of joint research projects, launch of the EMBA program "Management in Education". The meeting was fruitful, the successful implementation of all our plans.

Smagulova Z.K.,

Dean of the Higher School of Economics AIU