воскресенье, 10 апреля 2022 г.

Студент ВШЕН в IX Международной научной конференции студентов и молодых ученых «Фараби Əлемі» была удостоена дипломом третьей степени

6 апреля 2022 года студент 1 курса образовательной программы 6В05101 Биология Высшей школы естественных наук Сайлаубекова Аружан Куатовна приняла участие в IX Международной научной конференции студентов и молодых ученых «Фараби Əлемі». Конференция проходила в рамках I Международного Фараби Форума (Факультет биологии и биотехнологии КазНУ им. аль-Фараби).

Сайлаубекова Аружан Куатовна за устный доклад «Особенности произрастания семян Prunus tenella Batsch» была удостоена дипломом третьей степени в секции: Актуальные проблемы биологии и сохранения биоразнообразия. Научный руководитель: Заместитель декана Высшей школы естественных наук - Оразов Айдын Ерғалиұлы.

2022 жылдың 6 сәуірінде Жаратылыстану ғылымдары жоғары мектебінің 6В05101 Биология білім беру бағдарламасының 1 курс студенті Сайлаубекова Аружан Қуатқызы «Фараби әлемі» атты студенттер мен жас ғалымдардың IX Халықаралық ғылыми конференциясына қатысты. Конференция I Халықаралық Фараби форумы (әл-Фараби атындағы ҚазҰУ биология және биотехнология факультеті) аясында өтті.

Сайлаубекова Аружан Қуатқызы Биологияның өзекті мәселелері және биоалуантурлілікті сактау секциясы бойынша «Prunus tenella Batsch тұқымдарының өсу ерекшеліктері» атты баяндамасы үшін үшінші дәрежелі дипломмен марапатталды. Ғылыми жетекші: Жаратылыстану ғылымдары жоғары мектебі деканының орынбасары – Оразов Айдын Ерғалиұлы.