воскресенье, 10 апреля 2022 г.

В AIU прошла встреча с руководителем центра Урбанистики г.Нур-Султан Е.Базыкен.

В Международном университете Астана прошла встреча с руководителем центра Урбанистики г.Нур-Султан Е.Базыкен. Очень информативно и познавательно прошла лекция для студентов. Благодарим руководителя за возможность предоставления прохождения практики для студентов специальности Архитектурный дизайн в центре Урбанистики.

Астана Халықаралық университетінде Нур-Сұлтан қаласының Урбанистика орталығының жетекшесімен кездесу өтті. Орталық жетекшісі Нұр-Сұлтан қаласы көшелерін абаттандыру мен көркемдеу, жаңаша құрылымдау турасында өте әсерлі баяндады. Дәріс аяқталған соң студенттер өздерін толғандырған сұрақтарды қойып, жауап алды. Кездесудің білімдік әрі танымдылық әсері зор болды.