понедельник, 11 апреля 2022 г.

Магистрант педагогического института была удостоена дипломом третьей степени в IX Международной научной конференции студентов и молодых ученых «Фараби Əлемі»

Педагогикалық институттың магистранты IX Халықаралық студенттер мен жас ғалымдардың «Фараби әлемі» ғылыми конференциясында ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.

2022 жылдың 6 сәуірінде Ғани Жадыра Бахытқызы педагогикалық институтының 7М01505 - «Физика» білім беру бағдарламасының 1 курс магистранты «Фараби әлемі» атты студенттер мен жас ғалымдардың IX халықаралық ғылыми конференциясына қатысты. Конференция әл-Фараби атындағы ҚазҰУ-тің физика-техникалық факультетінің базасында өтті.

Ғани Жадыра «Физика сабақтарында STEM білім беру бағдарламасын енгізудің психологиялық-педагогикалық шарттары» атты баяндамасы үшін «Физика пәнінен білім беру технологиялары» секциясы бойынша ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды. Ғылыми жетекшісі: доцент, PhD, Нуркенов Серик Амангельдинович. ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

6 апреля 2022 года магистрант 1 курса образовательной программы 7М01505 - Физика Педагогического института Ғани Жадыра Бахытқызы приняла участие в IXМеждународной научной конференции студентов и молодых ученых «Фараби Əлемі». Конференция проходила на базе физико-технического факультета КазНУ им. аль-Фараби.

Ғани Жадыра Бахытқызы за устный доклад «Психолого-педагогические условия реализации программы STEM-образования на уроках физики» была удостоена дипломом третьей степени в секции: «Образовательные технологии в физике». Научный руководитель: ассоциированный профессор, PhD, Нуркенов Серик Амангельдинович.

A student of Pedagogical Institute in the IX International Scientific Conference for Students and Young Scientists "Farabi Alemi" was awarded a diploma of the third degree.

On April 6, 2022, a 1st-year master's student of the educational program 7M01505 Physics, Pedagogical Institute Gani Jadyra Bakhytkyzy took part in the IX International Scientific Conference for Students and Young Scientists "Farabi Alemi". The conference was held based at the Faculty of Physics and Technology, Al-Farabi KazNU.

Gani Jadyra Bakhytkyzy presented an oral report on "Psychological and pedagogical conditions for the implementation of the STEM education program in physics lessons" was awarded a third-degree diploma in the section: educational technologies in physics. Supervisor: Associate Professor, Ph.D., Nurkenov Serik Amangeldinovich.