вторник, 12 апреля 2022 г.

Студент 2-го курса педагогического института был удостоен диплома второй степени в XVII Международной научной конференции студентов и молодых ученых «ĞYLYM JÁNE BILIM - 2022»

Студентіміз XVII "ĞYLYM JÁNE BILIM - 2022" студенттер мен жас ғалымдардың Халықаралық ғылыми конференциясында

ІІ дәрежелі дипломға ие болды.

2022 жылдың 12 сәуірінде Педагогикалық институттың «Физика» білім беру бағдарламасының 2 курс студенті Жақан Әміржан Қайыржанұлы "ĞYLYM JÁNE BILIM - 2022" студенттер мен жас ғалымдардың XVII Халықаралық ғылыми конференциясына қатысты. Конференция Л.Н. Гумилев атындағы ЕҰУ физика-техникалық факультетінің базасында өтті.

Жақан Әміржан "Идеал газ молекулаларының әртүрлі температуралар кезінде жылдамдықтары бойынша таралу сипаты" тақырыбындағы баяндамасы үшін "Жалпы және теориялық физика" бөлімі бойынша ІІ дәрежелі дипломға ие болды. Ғылыми жетекшісі: қауымдастырылған профессор, PhD, Нуркенов Серик Амангельдинович. ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

12 апреля 2022 года студент 2 курса образовательной программы «6В01505 - Физика» Педагогического института Жақан Әміржан Қайыржанұлы принял участие в XVII Международной научной конференции студентов и молодых ученых «ĞYLYM JÁNE BILIM - 2022». Конференция проходила на базе физико-технического факультета ЕНУ им. Л.Н.Гумилева.

Жақан Әміржан Қайыржанұлы за устный доклад на тему: «Характер распределения молекул идеального газа по скоростям при различных температурах» был удостоен диплома второй степени в секции: «Общая и теоретическая физика». Научный руководитель: Ассоциированный профессор, PhD, Нуркенов Серик Амангельдинович.

A 2nd-year student of the Pedagogical Institute was awarded a second degree diploma at the XVII International Scientific Conference of Students and Young Scientists " ĞYLYM JÁNE BILIM - 2022"

On April 12, 2022, a 2nd-year student of the educational program "6B01505 - Physics" of the Pedagogical Institute of Zhakan Amirzhan Kayyrzhanuly took part in the XVII International Scientific Conference of Students and Young Scientists " ĞYLYM JÁNE BILIM - 2022". The conference was held at the Faculty of Physics and Technology of the ENU named after L.N.Gumilev.

Zhakan Amirzhan Kayyrzhanuly was awarded a diploma of the second degree in the section: "General and theoretical physics" for an oral report on the topic: "The nature of the distribution of ideal gas molecules by velocities at different temperatures". Scientific supervisor: Associate Professor, PhD, Nurkenov Serik Amangeldinovich.