понедельник, 18 апреля 2022 г.

СТУДЕНТЫ ВЫСШЕЙ ШКОЛЫ ПРАВА ПРИНЯЛИ УЧАСТИЕ В МЕЖДУНАРОДНОЙ НАУЧНО-ПРАКТИЧЕСКОЙ КОНФЕРЕНЦИИ МОЛОДЫХ УЧЕНЫХ, ПРОВОДИМОЙ АКАДЕМИЕЙ ПРАВООХРАНИТЕЛЬНЫХ ОРГАНОВ ПРИ ГЕНЕРАЛЬНОЙ ПРОКУРАТУРЕ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН.

ҚҰҚЫҚ ЖОҒАРЫ МЕКТЕБІНІҢ СТУДЕНТТЕРІ ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ БАС ПРОКУРАТУРАСЫНЫҢ ЖАНЫНДАҒЫ ҚҰҚЫҚ ҚОРҒАУ ОРГАНДАРЫ АКАДЕМИЯСЫ ӨТКІЗГЕН ЖАС ҒАЛЫМДАРЫНЫҢ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ-ПРАКТИКАЛЫҚ КОНФЕРЕНЦИЯСЫНА ҚАТЫСТЫ.

15 сәуір 2022 жылы Астана Халықаралық университеті Құқық жоғары мектебінің 1, 2, 3 - курс студенттері Құқық қорғау органдары академиясында Ғылым қызметкерлері күніне арналып өткізілген «Қазіргі заң ғылымының дамуы: теория және практика» атты жас ғалымдардың, докторанттар мен магистранттардың 5-Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясына қатысты.

Студенттер, пленарлық отырысқа қатысып шетелдік қонақтар – Ресей ІІМ басқару академиясының бастығы Андрей Конев, Өзбекстан Бас прокуратура академиясы бастығының орынбасары ұйғыр Нигмаджанов, РФ Тергеу комитеті Мәскеу академиясының проректоры Дмитрий Алехин, РФ ІІМ Волгоград академиясы бастығының орынбасары Алексей Алексеевті тыңдады.

Құқық жоғары мектебінің студенттері «Қылмыстық заңнаманы қолданудың теориялық және практикалық аспектілері», «Қылмыстық іс жүргізу заңнамасын қолданудың теориялық және практикалық аспектілері», «Халықаралық, азаматтық және әкімшілік заңнаманың құқық қолдану практикасының жай-күйі мен даму перспективалары» секцияларының пікір-талалстарына қатысып тәжірибедігі мамандармен және Ресей, Молдова және Өзбекстанның жас ғалымдары пікірлерін тыңдап, сұрақтар қойып өз пікірлерін айтты.

Іс-шара соңында Астана Халықаралық университеті Құқық жоғары мектебінің студенттеріне белсене қатысқаны үшін сертификаттар берілді.

Студенттердің бұл конференцияға қатысуын Құқық жоғары мектебінің аға кураторы Ж.Д. Сеилхановпен ұйымдастырды.

15 апреля 2022 года студенты 1, 2, 3 курсов Высшей школы права международного университета Астана приняли участие в 5-ой Международной научно-практической конференции молодых ученых, докторантов и магистрантов «развитие современной юридической науки: теория и практика», посвященной Дню работников науки, прошедшему в Академии правоохранительных органов.

В пленарном заседании приняли студенты Высшей школы права МУА, иностранные гости – начальник Академии управления МВД России Андрей Конев, заместитель начальника Академии Генпрокуратуры Узбекистана Уйгун Нигмаджанов, проректор Московской академии Следственного комитета РФ Дмитрий Алехин, заместитель начальника Волгоградской академии МВД РФ Алексей Алексеев.

Студенты Высшей школы права приняли участие в дискуссиях секций «Теоретические и практические аспекты применения уголовного законодательства», «теоретические и практические аспекты применения уголовно-процессуального законодательства», «состояние и перспективы развития правоприменительной практики международного, гражданского и административного законодательства " и заслушали мнения молодых ученых России, Молдовы и Узбекистана.

В завершении мероприятия студентам Высшей школы права Международного университета Астана были вручены сертификаты за активное участие.

Участие студентов в данной конференции было организовано старшим куратором Высшей школы права Ж.Д. Сеилхановым.