понедельник, 21 июня 2021 г.

Продолжается регистрация в базе свободных мест на ЕНТ еще на один день

Достар, Сіздердің өтініштеріңізбен, ҰБТ-ға бос орындарға тіркелу базасын ТАҒЫ БІР КҮНГЕ ашуға шешім қабылданды.

НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ!
✅22 маусым күні сағат 23:59-ға дейін ҰБТ-ға өтініштерді қабылдау қолжетімді болады.

☝️МАҢЫЗДЫ!!!
Еліміздің 1️⃣7️⃣ аймақтық тестілеу орталықтарында бос орындар жоқ.
‼️Сондықтан тіркелу бағдарламасында көрсетілген аймақтарда ғана ҰБТ-ға тіркелуге болатынын ескертеміз. Яғни, өздеріңізге жақын немесе ыңғайлы болып тұрған пункті таңдауға кеңес беріледі.
📆Тестілеу күндерін 30 маусымға дейінгі аралықты таңдауға болады.

✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

🙋🏻♀Друзья, по Вашим многочисленным просьбам, продолжаем регистрацию в базе свободных мест на ЕНТ ЕЩЕ НА ОДИН ДЕНЬ.

ВНИМАНИЕ!
✅Сообщаем, что 22 июня до 23:59 часов будет доступен прием заявлений на ЕНТ.

☝️ВАЖНО!!!
В 17 региональных центрах тестирования страны отсутствуют свободные места.
‼️Поэтому напоминаем, что зарегистрироваться на ЕНТ можно только в регионах, указанных в программе регистрации. То есть, желательно выбрать тот пункт, который Вам ближе или удобнее.
📆Датами тестирования можно выбрать дни до 30 июня.