вторник, 25 января 2022 г.

Наш магистрант - «Отличник культуры»

Приказом Министерства культуры и спорта Республики Казахстан Бекболат Нурданбек, магистрант Высшей школы искусств и дизайна Международного университета «Астана», награжден знаком «Отличник культуры».

Желаем Бекболату дальнейших творческих успехов и удачи!

Магистрантымыз «Мәдениет саласының үздігі»

Астана халықаралық университеті Жоғары өнер және дизайн мектебінің магистранты, зергер Бекболат Нұрданбек Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігінің бұйрығымен «Мәдениет саласының үздігі» төс белгісімен марапатталды. Шығармашылық табыстар мен сәттілік тілейміз!

Our undergraduate student - "Excellence in Culture"

By order of the Ministry of Culture and Sports of the Republic of Kazakhstan Bekbolat Nurdanbek, graduate student of the Higher School of Arts and Design of Astana International University, was awarded with the badge "Excellence in Culture".

We wish Bekbolat further creative success and good luck!