среда, 29 июля 2020 г.

Важная информация для поступающих в магистратуру!

Магистратураға түсушілерге арналған маңызды ақпарат!

☝️Елімізде карантиннің ұзартылуына байланысты, кешенді тестілеудің (КТ) өткізілу мерзімі ауыстырылды!
🗓Осылайша, тестілеу 2020 жылғы 17-ші тамыз бен 1-ші қыркүйек аралығында өткізілетін болады.

✅ЖАҢАРТЫЛҒАН РҰҚСАТНАМАЛАР pvo-zayav.testcenter.kz сайтындағы жеке кабинеттеріңізде 10-шы тамыздан кейін дайын болады.

🖥Тестілеу компьютерлік форматта (☝️онлайн ЕМЕС) өтіп, компьютерде орнатылған калькуляторды пайдалану мүмкіндігі болады. Шимайпарақтар (А4 парақтары) ұйымдастырушылармен беріледі.

🤨АПЕЛЛЯЦИЯҒА тестілеу аяқталған соң бірден (30 минут ішінде) беруге болады.
✊Сәттілік!

‼️Важная информация для поступающих в магистратуру!

☝️В связи с продлением карантина в стране, переносятся сроки проведения комплексного тестирования (КТ)!

🗓Таким образом, тестирование пройдет с 17 августа по 1 сентября 2020 года.

✅ОБНОВЛЁННЫЕ ПРОПУСКИ будут готовы в личных кабинетах на сайте pvo -zayav.testcenter.kz после 10-го августа.

🖥Тестирование пройдет в компьютерном формате (☝️НЕ онлайн) с возможностью использования калькулятора🧮, установленных на компьютерах. Черновики (листы А4) также будут предоставлены организаторами.

🤨На АПЕЛЛЯЦИЮ можно будет подать сразу же после завершения тестирования (в течение 30 минут).

✊Удачи!