вторник, 28 июля 2020 г.

Как проверить статус заявления на конкурс грантов?

Грант конкурсына берілген өтініштің статусын қалай тексеруге болады?

joo.kz сайтына өтіп, ЖСН мен ТЖК енгізіңіз!

Егер Сіздің өтінішіңіз қабылданбаса, ЖОО-ның виртуалды қабылдау комиссиясына хабарласып, 30 шілдеге (қоса алғанда) дейін өтініш беріп үлгеріңіз!

Как проверить статус заявления на конкурс грантов?

Пройдите на сайт joo.kz и введите ИИН, ИКТ!

В случае, если Ваше заявление не принято обратитесь в виртуальные приемные комиссии ВУЗов и успейте подать заявку до 30 июля (включительно)!