Cоциальная мастерская Makeathon «Tom Kazakhstan» Презентуй идею и пройди во второй этап

Молодежный ресурсный центр «Астана жастары» совместно с университетом «Astana International University», социальной мастерской «GreenTal» и ОЮЛ «Ассоциацией друзей Тель-Авивского университета в РК» при поддержке Акимата города Нур-Султан объявляют о начале приема заявок на первый этап IDEATHON в рамках социального проекта Мейкатон @tomkazakhstan.

Ideathon – мероприятие, на котором команды создают и презентуют перед жюри свои идеи по улучшению жизни людей с ограниченными возможностями. Участие в Ideathon поможет отобрать качественные идеи для дальнейшего участия в Мейкатоне.

Условия участия:

1. Студенты учебных заведений

2. Команда от 3-5 человек

3. Наличие социальной идеи

Дата: 30,31 марта

Место: Университет «Astana International University»

Заполни заявку по ссылке: https://clck.ru/TKd45  или пройди на сайт www.kazakhstan.tomglobal.org/ до 18 марта.

Для получения дополнительной информации просим обращаться

по телефону: +7 702 199 81 99 или по электронной почте y.mnaidarova@tau-friends.kz

«Астана жастары» жастар ресурстық орталығы «Astana International University» университетімен, «GreenTal» әлеуметтік шеберханасымен және «ҚР Тель-Авив университетінің достары қауымдастығымен» ЗТБ бірлесіп, Нұр-сұлтан қаласы әкімдігінің қолдауымен Мейкатон әлеуметтік жобасы аясында IDEATHON бірінші кезеңіне өтінімдер қабылдаудың басталғаны туралы хабарлайды.

Ideathon – командалар мүмкіндігі шектеулі адамдардың өмірін жақсарту бойынша өз идеяларын құратын және қазылар алқасының алдында таныстыратын іс-шара. Ideathon-ға қатысу әрі қарай Мейкатонға қатысу үшін сапалы идеяларды іріктеп алуға көмектеседі.

Қатысу шарттары:

1. Оқу орындарының студенттері

2. 3-5 адамнан тұратын команда

3. Әлеуметтік идеяның болуы

Өткізу орны: 30,31 наурыз

Өткізу мерзімі: «Astana International University» университеті

Сілтеме бойынша өтінімді толтырыңыз https://clck.ru/TKd45 немесе 18 наурызға дейін сайтқа өтіңіз www.kazakhstan.tomglobal.org .

Қосымша ақпарат алу үшін мына телефон арқылы хабарласуыңызды сұраймыз: +7 702 199 81 99 немесе электрондық пошта арқылы y.mnaidarova@tau-friends.kz

aiu-logo_bez_n.png

воскресенье, 28 марта 2021 г.

.

0807202101.png