ҚҰРМЕТТІ АСТАНА ХАЛЫҚАРАЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІНІҢ СТУДЕНТТЕРІ!

2023 ж. 7 ақп., сс, 02:46

Егер сіз креативті болсаңыз, сізде көптеген идеялар бар, өзіңізді бизнесте көресіз, кәсіпкерлік дағдыларыңызды арттырғыңыз келеді, стартап жобаларының керемет конкурстарына қатысып, бизнесті дамытуға грант алыныз! Сіздерді AIU бизнес-инкубатор командасының құрамына кіруге шақырамыз!

14 ақпанда сіздерді Бизнес - инкубатордың басшысы Б.Ж. Балтабаевпен келесі мекенжайы бойынша кездесуге күтеміз: Қабанбай батыр даңғылы 8, актовый зал, 2 қабат.

Кездесу кестесі:

Заң жоғары мектебі және Әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар жоғары мектебінің студенттері -15:00 - 15: 40

Педагогикалық институт және Ақпараттық технологиялар және инженерия жоғары мектебінің студенттері -16:00 - 16: 40

Жаратылыстану ғылымдары жоғары мектебі және Өнер және дизайн жоғары мектебінің студенттері - 17:00 - 17: 40