2022 ж. 24 қыр., сб, 05:57

🔹 2022 - 2023 оқу жылы университет қабырғасына қабылданған білімгерлерге 2022 жылы 18 қыркүйек күні Astana International University алаңында "Club Fair" & "Welcome party" бағдарламалары негізінде "WELCOME TO AIU" іс-шарасы өткізілді. 🔹 Аталған іс-шара клубтар жәрмеңкесімен басталып, концерттік бағдарламамен жалғасын тапты. Университет қабырғасында қанат қаққан жастарымыз оқу ордамыздың тынысы, ішкі және сыртқы өмірімен танысты. 🔹 "Club Fair" атты клубтар жәрмеңкесінде 1 курс білімгерлер арасында ресми 824 адам тіркеуден өтіп, қалған 2,3,4,5 курс студенттерімен 1200 адам қатысты. Сонымен қатар, құрметті ұстаздарымызда іс-шараға өз үлестерін қосты. 🔹 "WELCOME TO AIU" атты іс-шараға атсалысқан барлық ұйымдастырушыларға, белсенді студенттерге үлкен сенім білдіреміз. Сондай-ақ кештің өткізілуіне жағдай жасаған Астана Халықаралық университетінің басшылығына арнайы алғысымызды жолдаймыз!